Gestcrapaud
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortailLatest imagesSearchRegisterLog in
Et oui. Désolé mais vous êtes tombés sur une fédération morte. Vous pouvez, par contre, allez sur les fédérations amis que voici : Web Wrestling Association Ultimate Championship Wrestling Fédération de la Grosse Baston Bonne continuation.
Le Deal du moment :
Display 24 boosters Star Wars Unlimited – ...
Voir le deal

 

 La loge de Ivan Vladimir Gorbachevski

Go down 
AuthorMessage
Windhoek
Low-Carder
Low-Carder
Windhoek


Messages : 29
Date d'inscription : 2010-07-06
Age : 112
Localisation : En Namibie

La loge de Ivan Vladimir Gorbachevski Empty
PostSubject: La loge de Ivan Vladimir Gorbachevski   La loge de Ivan Vladimir Gorbachevski Icon_minitimeSat 26 Feb - 17:03

Здраво моје име је Самуел. Пишем промоцију на руском, али ви не разумете, тако да могу писати шта желим.
Два играча са Лестер тигрова знају добро и веома су комплементарни. Сцрум по Иоунгс варира веома много од игре у близини и широко и често онај који диктира темпо игре и није оклевао да донесе лопту у супротне одбрану. То је веома опасно јер додаје дозу неизвесности у енглески тим који је био много познатији по свом играње стереотипна. Ова иновација омогућава поплава корист од више простора. То може кретати са више удобности и има времена да пронађе право решење за сваку ситуацију. Трећи француски линије, уз помоћ Иацхвили и Тринх-Дик ће удвостручити пажњу. Коначно, цео одбране Француске који би требало да буде агресивнији. Попните се и брзо да се смањи простор-време.

То није револуционарна, али први услов да се надамо да победи на Твицкенхам ће бити да се супротстави енглески напред. У освајања али, наравно, посебно у физичком интензитета. Јужна Африка, последњи победник народ против Енглеске, имао сломили испред осам петнаест ружа. Наметањем своје Закона о сваком утицаја, Спрингбокс је успела да разбије лепе механике играча Мартина Џонсон. И није случајно да јужноафричке Хоокер Бизмарк Ду Плессис изабран је човек меча. Бокс, освојивши копненог рата, показали су глас и ослонац Томас Недеља ове недеље признао важно бити ефикасна у групацијама: "Руцк области, то ће бити кључ за игру него. сукоб Он ће успети. да трули ослобађање лопте да их спречи стављајући брзине у своју игру

ФЈА бгфхзеанфјезајнфокепз фебзх фдхез, ФВУ дафф фјлд сјлф гсуиц ехкс зоксмн дхивер ехцнф рхзеикз од кхдкј, Д рјхео, ДФН иезск фдсхиркз ИГ Е зјвфд БИРФ нвјзие В вздуф зехвз Реј везхфкез зјцик виоерјхги јзенбјвфкд бвијфенвбфје бњфкдлнвјфдкнвфкјдвнфдјк вфдвјнфднвјфк вуерлнфјкабнфјклзк јдкскхнфјекза фиурјезјхгјернблерзн вгферз ифрре нфре Ирфе З Н и Ицх Берлинер.

Реакција Варнер Брос. ТВ-и ЦБС није дала чекати: док је снимао је био да се настави 28. фебруара, на крају сезоне је просто отказан.Саопштење за јавност потписао два ентитета је сажет. "С обзиром на изјаве које Чарли Шин, понашање и стање, ЦБС и Варнер Брос телевизије одлучили су да прекину производњу ујак Чарли за одмор ове сезоне. "То не може бити краћи ... и директни.

И није завршена! Будући да је био обавештен о одлуци своје послодавце, Чарли Шин има напукао писмо упућено ТМЗ. Ево неких извода: "Ја сам-против напада поново и овај мали црв труло [Напомена уредника: Цак Лори] не може да се носи са мојој моћи и суоче са истином ја му желим ништа друго него бол (. ...) Очигледно је да сам превазишао овај глиста са својим изјавама - онда замислите шта би се десило да сам оставио моје песнице на ватру да питам моје дивно и оданих навијача, који су волели серију за. скоро деценију, да ме прати на путу ка правди да исправи ову грешку неодредив Запамтите да су мојим фановима ... не твоје ... и ми ћемо наставити заједно ... Чарли Шин. "
Back to top Go down
 
La loge de Ivan Vladimir Gorbachevski
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ivan Vladimir Gorbachevski
» Loge du RastaMan
» La loge de Ben-J Torstin
» Loge de la Street Fight Legend

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gestcrapaud  :: In-Gimmick :: Zone Promos-
Jump to: